Diagnostyka i serwis akumulatorów w naszej firmie przeprowadzana jest z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń polskich i zagranicznych producentów jak również autorskich rozwiązań.

W ramach diagnostyki i serwisu akumulatorów oferujemy:

– Wyznaczanie charakterystyki prądowo-napięciowej akumulatora,
– Wyznaczanie wartości prądu zimnego rozruchu akumulatora metodą konduktancji
– Diagnostykę stanu i gęstości elektrolitu wraz z ich korektą
– Wyznaczanie charakterystyki rozładowania akumulatora oraz jego pojemności metodą bezpiecznego rozładowania
– Naprawy (nadlewanie) uszkodzonych słupków akumulatora (nie doprowadzamy podczas tego do zwarć akumulatora!) (zdjęcia poniżej)
– Spawanie obudowy akumulatora
– Wymianę i zaprasowywanie nowych klem w samochodzie i innych pojazdach
– Wymianę akumulatora „na podtrzymaniu” – urządzenie wpinane w złącze OBD samochodu
– Test układu rozrusznika
– Test układu ładowania
– Pomiar upłynności prądu w pojeździe
– Adaptację akumulatora
– Produkcję kabli rozruchowych
– Produkcję mostków


DIAGNOSTYKA AKUMULATORÓW

Niezależnie gdzie i kiedy kupiłeś akumulator. W naszej firmie zawsze istnieje możliwość bezpłatnej diagnostyki akumulatora. Posiadany sprzęt pozwala nam w większości przypadków wykonać taką analizę „na poczekaniu”. W niektórych jednak przypadkach niezbędne jest przeprowadzenie zaawansowanej diagnostyki na urządzeniach stacjonarnych. Ponosząc niewielki koszt (20 zł w przypadku akumulatora samochodowego/ ciężarowego oraz 10 zł w przypadku akumulatora motocyklowego) Klient uzyskuje kompleksową informację nt. posiadanego akumulatora. Badanie trwa do 2 dni roboczych a na czas badania oferujemy akumulator zastępczy. Na życzenie klienta wymiana akumulatora odbywa się na tzw. podtrzymaniu napięcia (stosujemy wyłącznie oryginalne urządzenie wpinane w złącze OBD). Po uzyskaniu ostatecznych wyników przekazujemy nasze sugestie i zalecenia co do dalszej eksploatacji akumulatora lub rekomendujemy wymianę na nowy. WAŻNE! Rzetelnie przekazujemy zebrane informacje – u nas każde badanie nie kończy się zakupem nowej baterii (mogą o tym zaświadczyć dziesiątki zadowolonych klientów). Podczas diagnostyki badamy również alternator i rozrusznik: często te dwa elementy odpowiadają za problemy z rozruchem a nie sam akumulator.


SERWIS GWARANCYJNY AKUMULATORÓW

Oferujemy kompleksowy serwis akumulatorów zakupionych w naszej firmie. Dzięki temu zapewniamy ekspresową pomoc w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w działaniu akumulatora z naszej oferty. Jeżeli winny jest akumulator, klient otrzymuje nowy bezpośrednio „z półki”. W przypadku wykluczenia winy akumulatora, pomagamy w diagnostyce problemu z rozruchem pojazdu.


SERWIS POZAGWARANCYJNY I POGWARANCYJNY AKUMULATORÓW

Oferujemy profesjonalny serwis pozagwarancyjny i pogwarancyjny akumulatorów. Jeśli masz problem ze swoim akumulatorem a sprzedawca lekceważy Twoje zgłoszenie, przyjedź do nas. Opowiedz w czym tkwi problem a my zrobimy wszystko by wyjaśnić przyczyny nieprawidłowej pracy akumulatora a także zaproponujemy możliwe rozwiązania problemu.

DSC_3996

naprawa słupków akumulatora, słupki akumulatora, serwis akumulatora, nadlewanie słupków akumulatora

naprawa słupków akumulatora, słupki akumulatora, serwis akumulatora, nadlewanie słupków akumulatora