Akumulatory do łodzi i kamperów

Kategoria w naszym sklepie online, obejmująca akumulatory do łodzi i kamperów oraz przyczep campingowych. Zarówno starszych jak i nowszych typów. Wszelkiego rodzaju i marek, przeznaczone zarówno do pracy cyklicznej, jak i rozruchowe.

Zapewniają regularność i stabilność prądu . Także odporność na wibracje i ciężkie warunki, również bezpieczeństwo użytkowania, co jest szczególnie istotną cechą przy tego typu zastosowaniach.

Oferujemy zarówno zwykłe, kwasowo-ołowiowe akumulatory SLI (Starting, Lighting, Ignition), jak i EFB (Enhanced Flooded Battery) oraz AGM (Absorbent Glass Mat).

Akumulatory do łodzi i kamperów mogą zapewniać obsługę wszystkich podstawowych funkcji pojazdu i urządzeń pokładowych jak systemy nawigacyjne GPS, systemy awaryjne, zabezpieczenia czy standardowe urządzenia, zapewaniające komfort użytkownikowi łodzi, kampera albo przyczepy kempingowej.

Wszystkie akumulatory wyprodukowane zostały zgodnie z wyśrubowanymi normami EN, w trosce o ochronę środowiska.

Jako ERBAT Akumulatory zapewniamy sprzedaż, jak i pełną obsługę na miejscu w naszym serwisie stacjonarnym. Wymiany, naprawy, diagnostyka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22