Klimatyzacja samochodowa – serwis w ERBAT Akumulatory.

Od tego sezonu w naszym sklepie oferujemy nową usługę! Podstawowy serwis klimatyzacji samochodowych. Analizujemy czystość czynnika, sprawdzimy szczelność, napełnimy zarówno układ ze starym (R134a), jak i nowym czynnikiem (R1234yf).

Korzystamy z nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu mogą być Państwo pewni wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Klimatyzacja samochodowa – serwis klimatyzacji obejmuje:
– Analizę przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu – identyfikatora czynnika chłodniczego TEXA TXR ID, dzięki czemu upewnimy się, że w instalacji znajduje się prawidłowy i czysty czynnik. Jako jedni z nielicznych w regionie przeprowadzamy przed usługą test, chroniąc zarówno Państwa pojazd, jak i nasz sprzęt.
– Sprawdzenie szczelności układu.
– Odzyskanie czynnika, oczyszczenie i uzupełnienie układu.

Serwis klimatyzacji w ERBAT Akumulatory.
Ozonowanie w ERBAT Akumulatory.

Dodatkowo, na życzenie klienta, możemy przeprowadzić ozonowanie wnętrza pojazdu. Pozwoli to pozbyć się mikrobów, a także usunąć większość nieprzyjemnych zapachów, które mogą wydobywać się z klimatyzacji.

UWAGA! Ozonowanie powinno odbywać się przy wyciągniętym filtrze kabinowym. Przy ciężko dostępnych filtrach radzimy wymontować je wcześniej, przed wizytą w serwisie ERBAT Akumulatory. Filtr z węglem aktywnym ulegnie zniszczeniu w trakcie ozonowania.


Cały proces serwisu klimatyzacji, wraz z ozonowaniem, trwa powyżej 1 godziny. Prosimy pamiętać o tym, planując przyjazd. Usługa jest dostępna zarówno w naszym punkcie w Bełchatowie, jak i w Nysie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących usługi, prosimy o kontakt.