Obsługa akumulatorów trakcyjnych i przemysłowych.

Wymiana akumulatorów trakcyjnych w podnośniku.

Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą. Poza dostarczaniem do kupującego nowych akumulatorów, zajmujemy się też kompleksowym i fachowym serwisem baterii przemysłowych i trakcyjnych. Jako ERBAT Akumulatory mamy już niemal 10 lat doświadczenia na rynku, oraz setki zadowolonych firm na koncie. Nie straszne są nam żadne zagadnienia i problemy techniczne. Obsługą zajmujemy się zarówno u nas w firmie, jak i na miejscu – u klienta. Sprawdzimy, zdiagnozujemy, naprawimy lub wymienimy.

Wykonujemy między innymi:

  • Wymianę baterii w urządzeniach przemysłowych, maszynach zasilanych akumulatorami trakcyjnymi, jak szorowarki, meleksy, wózki elektryczne, podnośniki (tzw. zwyżki) i inne.
  • Kompleksową diagnostykę już zamontowanych baterii, które z jakiegoś powodu nie pracują prawidłowo oraz ich serwis, w tym z dojazdem – na miejscu u klienta.
  • Ładowanie i regenerację silnie rozładowanych akumulatorów, których nie podniesie już zwykła ładowarka (nie zawsze jest to możliwe, ale często warto spróbować).
  • Wyznaczanie dokładnej pojemności akumulatora na urządzeniach rozładowujących.
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru akumulatora oraz jego późniejszej obsługi, aby przedłużyć jego okres użytkowania.

Jesteśmy oczywiście elastyczni – chętnie podejmujemy się zleceń nietypowych i wyspecjalizowanych. Dysponujemy nie tylko szeroką wiedzą z zakresu akumulatorów, ale też najwyższej jakości sprzętem pomiarowym.

Ile kosztuje serwis i obsługa akumulatorów trakcyjnych i przemysłowych?

Nie jesteśmy w stanie podać konkretnych cen – wycena każdej usługi zależy od indywidualnych potrzeb klienta, zakresu koniecznych prac, ilości i stanu serwisowanych baterii. W celu uzgodnienia kosztów czy ewentualnych innych zapytań – prosimy o kontakt – ten nic nie kosztuje. 😉

Skontaktujesz się z nami pod numerami telefonów: 570 290 998 oraz 793 985 809. Zapraszamy!
Jeśli szukasz nowego akumulatora trakcyjnego, zapoznaj się z naszą ofertą tego typu baterii TUTAJ.